Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Głogów
Punkty zostają we Wrocławiu

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Chrobry poniósł sromotną klęskę. W meczu derbowym ze Śląskiem przegrał 27:21 (14:10). Ostatnie minuty spotkania obie drużyny rozgrywały w osłabieniu.

Na 5 minut przed końcem spotkania Śląsk prowadził 26:18. wrocławianie nie dawali szans szczypiornistom Chrobrego, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć kolejne punkty. Jednak obrona Śląska była szczelna, a większość akcji pod bramką przeciwników zakończona sukcesem.

Na 4 minuty przed końcem meczu punkt z rzutu karnego dla Głogowa zdobył Maciej Ścigaj, było 26:19. W następnej minucie kolejna bramkę dla Głogowa strzelił Mikołaj Szymyślik, jednak rezultat 26:20 nie utrzymał się długo. 27 punkt dla Wrocławian zdobył Kamil Sadowski. Po tym, drużyna Śląska została w osłabieniu, co wykorzystał Krystian Kuta, strzelając 21 gola dla Głogowa. Minutę przed końcem meczu i przy rezultacie bramkowym 27:21 dla Śląska dwóch zawodników Chrobrego zeszło z parkietu na dwuminutowe kary – Paweł Wita i Tomasz Mochocki pożegnali się z dzisiejszymi rozgrywkami.

As-Bau Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 27:21 (14:10).