Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Głogów
Sierżant wicemistrzem

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Sierż. Karol Miarka wywalczył tytuł wicemistrza Polski policjantów w judo. Na co dzień służy w wydziale prewencji głogowskiej komendy.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Karol Miarka zdobył wicemistrzowski tytuł w kategorii powyżej 100 kg. Nie jest to jego pierwszy sukces.

Judo uprawia od 1994 roku. W 2005 roku zajął 5 miejsce podczas Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanych na Cyprze. Jego dorobek sportowy to 8 medali mistrzostw Polski w tym 3 złote.

Jest absolwentem warszawskiego AWF. Obecnie nie uprawia już tego sportu zawodniczo. Pasja jednak pozostała, o czym świadczy zajęta przez niego lokata na Mistrzostwach Polski Policjantów.

Karol Miarka od dwóch lat jest policjantem Sekcji Patrolowej Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Wcześniej przez 3 lata był funkcjonariuszem BOR-u.