Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Policjanci wzięli udział w „Crossie Straceńców”

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Po raz czwarty w Głogowie rozegrany został „Cross Straceńców”. Na jego trasie tradycyjnie nie zabrakło głogowskich policjantów.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Policjanci wzięli udział w „Crossie Straceńców”
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Sierżant sztabowy Monika Tuczyńska zdobyła trzecie miejsce w kategorii kobiet na dystansie „Biegu Srebrnego – 5.555 metrów” a starszy sierżant Piotr Siuda zajął 27 lokatę na koronnym dystansie „Biegu Złotego – 15.555 metrów.

W weekend na ekstremalnej trasie, wytyczonej na terenie toru motocrossowego na głogowskim Górkowie, spotkali się miłośnicy biegów terenowych. „Cross Straceńców” został rozegrany już po raz czwarty i miał rangę mistrzostw Polski.

Jak zwykle na trasę ruszyła również reprezentacja głogowskich policjantów. Pokonanie trasy nawet w skróconym wariancie nie było łatwe. W biegu wzięła udział czwórka głogowskich policjantów. Najwyższą lokatę zajęła sierż. sztab. Monika Tuczyńska, która uplasowała się na trzeciej pozycji w biegu na dystansie 5.555 metrów, w kategorii kobiet.

Bardzo dobrze spisał się st. sierż. Piotr Siuda, który zajął 27 miejsce w biegu głównym na dystansie 15.555 metrów. Bieg ukończyli również sierż. Joanna Siuda i st. sierż. Karol Budziński.