Grupa Oto:     Boles豉wiec Brzeg Dzierzoni闚 G這g闚 G鏎a 奸. Jawor Jelenia G鏎a Kamienna G鏎a K這dzko Legnica Luba Lubin Lw闚ek Milicz Nowogrodziec Nysa O豉wa Ole郾ica Paczk闚 Polkowice
字oda 奸. Strzelin 安idnica Trzebnica Wa豚rzych WielkaWyspa Wo堯w Wroc豉w Powiat Wroc豉wski Z帳kowice 奸. Zgorzelec Zi瑿ice Z這toryja Nieruchomo軼i Og這szenia Dobre Miejsca Dolny 奸御k

Legnica
Wakacje z M這dzie穎wym Centrum Kultury

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W poniedzia貫k (1 lipca) rozpoczyna si drugi tydzie atrakcyjnych, tw鏎czych wakacji z M這dzie穎wym Centrum Kultury. MCK przygotowa這 ofert ciekawych zaj耩 i warsztat闚 dla dzieci i m這dzie篡 z Legnicy. Wszystkie proponowane formy maj charakter zaj耩 otwartych, s nieodp豉tne i prowadzone przez nauczycieli zatrudnionych w MCK.
Wakacje z M這dzie穎wym Centrum Kultury

Zaj璚ia przeprowadzone zostan w dwóch budynkach - przy ul. Mickiewicza i Rataja, aby w pe軟i wykorzysta pracownie, jakimi dysponuje MCK.

II TYDZIE WAKACJI: 1.07-5.07.2019r

 

1.

Robert Tracz

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Janusz Narajewski

Warsztaty taneczne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

3.

Agata Fedczyszyn

Warsztaty kreatywne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

4.

Anna Czerska

Warsztaty wokalne

11.00-14.00

 

Mickiewicza3, sala nr 35

III TYDZIE WAKACJI: 8.07-12.07.2019r

 

1.

El瘺ieta Kowalska

Warsztaty plastyczne

11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 24

2.

Danuta Szafra雟ka

Wakacje z ksi捫k-zaj璚ia czytelnicze dla najm這dszych

 

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 18

3.

Agata Fedczyszyn

Warsztaty kreatywne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

 

 

 

IV TYDZIE WAKACJI: 15.07-19.07.2019r

 

1.

Patrycja Kamola

Warsztaty wokalne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 35

2.

El瘺ieta Kowalska

Warsztaty plastyczne

11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 24

3.

Danuta Szafra雟ka

Wakacje z ksi捫k-zaj璚ia czytelnicze dla najm這dszych

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 18

V TYDZIE WAKACJI: 22.07-26.07.2019r

 

1.

Rafa Owczarek

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Marta Jarosi雟ka

Warsztaty kreatywne

11.00-14.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

3.

Edyta Radzimska

Warsztaty teatralne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

VI TYDZIE WAKACJI: 29.07-2.08.2019r

 

1.

Marta Jarosi雟ka

Warsztaty kreatywne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Rafa Owczarek

Warsztaty ceramiczne

 

10.00-13.00

Mickiewicza3, sala nr 13

3.

Ada Pankowska-Michalczyk

Warsztaty taneczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

4.

Miros豉wa Lickiewicz

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

5.

Edyta Radzimska

Warsztaty teatralne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

VII TYDZIE WAKACJI: 5.08-9.08.2019r

 

1.

Ewelina D帳rowska

Warsztaty  j瞛ykowe-j.angielski

13.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 26

2.

Danuta Sut-Kurykowska

Warsztaty j瞛ykowe-j.francuski

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 26

3.

Ada Pankowska-Michalczyk

Warsztaty taneczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

4.

Miros豉wa Lickiewicz

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

5.

Bogus豉w Dolata

Tenis sto這wy

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 20

VIII TYDZIE WAKACJI: 12.08-16.08.2019r

 

1.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

 

 

2.

Jolanta Trawnik

Warsztaty muzyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 20

3.

Bogus豉wa Cybulak

Warsztaty teatralne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

4.

Piotr Krupa

Wakacje z szachami
i warcabami

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 27

IX TYDZIE WAKACJI: 19.08-23.08.2019r

 

1.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

2.

Jolanta Trawnik

Warsztaty muzyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 20

3.

Bogus豉wa Cybulak

Warsztaty teatralne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

4.

W這dzimierz Rozbicki

Warsztaty modelarskie

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 1

5.

Beata Klimecka

Warsztaty taneczne Hi-Hop

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

6.

Piotr Krupa

Wakacje z szachami
i warcabami

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 27

X TYDZIE WAKACJI: 26.08-30.08.2019r

 

 

1.

Beata Klimecka

Warsztaty taneczne Hi-Hop

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

2.

Franciszek Wilk

Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019

g.11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 27

3.

Piotr Krupa

Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019

g.11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 27

4.

Robert Tracz

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

5.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

6.

Anna Rodak

Warsztaty batikowe

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14



otomedia.pl



Dzisiaj
字oda 13 listopada 2019
Imieniny
Arkadii, Krystyna, Stanis豉wy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
OtoGlogow.pl © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl